Polska „superstrzelanka” SUPERHOT VR trafiła na kolejną VR-ową platformę – HTC Vive.

SUPERHOT VR to najlepsza naszym zdaniem gra ubiegłego roku przeznaczona na gogle wirtualnej rzeczywistości, jednak dotychczas mogliśmy ją znaleźć wyłącznie w oficjalnym sklepie Oculus Rift. Produkcja łódzkiego SUPERHOT Team otrzymała od nas solidne 9 na 10 (zobacz recenzję), a jedyne czego żałowaliśmy to to, że okazała się zbyt krótka.

Tytuł ukazał się właśnie na platformie Steam ze wsparciem dla gogli HTC Vive, gdzie sprzedawany jest w cenie 22,99€ (do 1 czerwca z 20-procentową zniżką). W związku z premierą wersji SteamVR opublikowano nowy zwiastun „superstrzelanki”.

Gra nie tylko nam przypadła do gustu, ponieważ rodzima produkcja została niedawno uznana przez amerykańską Akademię Sztuk i Nauk Interaktywnych najlepszą grą VR podczas prestiżowej gali DICE Awards 2017. Polacy otrzymali także nominację w kategorii „osiągnięcie techniczne VR”.

Autorzy gry postanowili jakiś czas temu wyjść naprzeciw oczekiwaniom graczy i opublikowali bezpłatną aktualizację Forever Update, która wydłuża czas rozgrywki. Dodatek dostępny jest również w wersji dla gogli HTC Vive.

Zobacz także: SUPERHOT VR – Recenzja