Carbon Studio ogłasza datę premiery pełnej wersji The Wizards.

Informacja prasowa

Carbon Studio z przyjemnością ogłasza, że ich magiczna przygodowa gra VR, The Wizards, otrzyma pełną premierę i opuści Wczesny Dostęp 8 marca tego roku. Wraz z premierą pełnej wersji, gracze uzyskają dostęp do nowych rozdziałów historii, epickich walk z potężnymi przeciwnikami, oraz dodatkowych ulepszeń wszystkich dostępnych zaklęć.

Gra The Wizards, dostępna na Steam i Oculus Store, posiada unikatowy system rzucania czarów za pomocą gestów rąk, który pozwala graczom poczuć się jak prawdziwi czarodzieje przywołujący ogień, pioruny, i inne żywioły do walki z przeciwnikami. Poza wyjątkową mechaniką magii, The Wizards może pochwalić się wyróżnioną nagrodami narracją i grafiką, oraz systemem ulepszeń czarów pozwalającym na wzmocnienie swojego magicznego arsenału.

W ciągu siedmiu miesięcy we Wczesnym Dostępie, deweloperzy The Wizards dodali wiele nowych elementów gry: nowe poziomy i etapy historii, nowych przeciwników, i nowe zaklęcia. Ponadto, przebudowano również tryb poruszania się w grze w odpowiedzi na prośby graczy: teleportacja pomiędzy wyznaczonymi punktami została zastąpiona swobodnym poruszaniem się i nieograniczoną teleportacją.

W finalnej aktualizacji, The Wizards zostanie wzbogacona o trzy nowe poziomy w ramach kampanii fabularnej (w tym boss fight przeciwko wielkiemu smokowi), a także Master Enchantments – potężne ulepszenia wszystkich zaklęć, możliwe do zdobycia poprzez podejmowanie wyzwań w grze.

Aby uczcić ogłoszenie daty pełnej premiery The Wizards, Carbon Studio opublikowało nowy trailer nakręcony z użyciem technologii Mixed Reality:

Pełna wersja The Wizards zostanie wydana na Steam i Oculus Store 8 marca 2018, w cenie 69,99 zł. Po premierze, Carbon Studio skupi się na przygotowywaniu wersji gry na Playstation VR, która wyjdzie w drugiej połowie roku.