Jeżeli nie zachęcił Was VR-owy symulator pracy to co powiecie na symulator wakacji?

Owlchemy Labs zapowiedziało podczas gali rozdania nagród The Game Awards 2017 swoją trzecią po Job Simulator (2016) oraz Rick and Morty: Virtual Rick-ality (2017) produkcję dedykowaną goglom wirtualnej rzeczywistości. Gra o nazwie Vacation Simulator zadebiutuje w przyszłym roku ze wsparciem PlayStation VR, Oculus Rift i HTC Vive.

„Najpierw PRACA, potem WAKACJE. Doświadcz relaksu, optymalnego odprężenia oraz klasycznych ludzkich rozrywek takich jak opalanie się” – czytamy w oficjalnej zapowiedzi gry. Symulator wakacji oczywiście nie będzie polegać na odpoczywaniu. Na razie nie ujawniono jednak praktycznie żadnych informacji na temat rozgrywki. Wiadomo natomiast, że fabuła podobnie jak w symulatorze pracy zostanie osadzona w przyszłości, w świecie w którym roboty są powszechnie dostępne i służą ludziom przy wielu codziennych obowiązkach.

Tak prezentuje się pierwszy zwiastun Vacation Simulator:

W maju tego roku Owlchemy Labs przeszło w posiadanie firmy Google, która dała pracownikom studia wolną rękę w realizacji kolejnych szalonych pomysłów. Więcej na temat przejęcia pisaliśmy tutaj.