Gdyńska firma VR Visio zaliczyła kolejną wielką imprezę technologiczną. Tym razem Polacy zaprezentowali swoje dokonania w Hanowerze podczas targów CeBIT 2017.

Informacja prasowa

Witamy w Hanowerze! To właśnie tutaj co roku odbywa się CeBIT – wiodąca międzynarodowa wystawa i konferencja informatyczna, prawdziwe eldorado dla zwolenników innowacji technologicznych. W tym roku wśród wystawców znalazła się również polska firma VR VISIO – lokalny lider w tworzeniu gier i aplikacji na platformy wirtualnej rzeczywistości.

“CeBIT to idealne miejsce na nawiązanie wielu wartościowych kontaktów, w szczególności z producentami nowoczesnego hardware’u wspierającego technologię VR. To również świetny sposób na zbadanie rynku i potrzeb odbiorców oraz zebranie feedbacku na temat swoich produktów. W naszym przypadku była to tradycyjnie instalacja Magic Mirror i przedpremierowo gra Drone Hunter VR na Samsung Gear VR. Wszyscy, którzy udzielili nam informacji zwrotnej jako pierwsi otrzymają klucze do gry w dniu jej premiery na Google Play Store” – wyjaśnia Fred Raducki, Key Project Manager. Premiera przewidziana jest na lato 2017.

VR Visio na CeBIT 2017

Przy okazji Polacy zainicjowali intrygującą akcję promocyjną mobilnej wersji swojej gry Drone Hunter VR rozdając uczestnikom tajemnicze, zapieczętowane koperty z dopiskiem TOP SECRET… Jesteście ciekawi co znajdowało się w środku? O to już musicie zapytać samych twórców.

Obejrzyjcie wideoreportaż!