VR Visio zaprasza wszystkie rodzime firmy z branży VR do wspólnego zaprezentowania polskich produkcji podczas targów Good Game Warsaw i Warsaw Comic Con, które odbędą się na początku czerwca w podwarszawskim Nadarzynie.

Podczas najbliższych targów Good Game Warsaw i Warsaw Comic Con, firma VR Visio organizuje miasteczko wirtualnej rzeczywistości. Na powierzchni 200m2 znajdzie się kilkanaście stanowisk z wirtualną rzeczywistością.

„Zamierzamy udowodnić, że Polscy deweloperzy gier i aplikacji VR, tworzą wspaniałe produkcje, które z całą pewnością mogą konkurować na światowej scenie” – powiedział Adam Cegielski, CEO firmy VR VISIO.

Powierzchnia wystawiennicza jest darmowa, a wystawcy muszą jedynie opłacić oklejenie swoich stanowisk. Po szczegóły odsyłamy pod ten adres.

Zainteresowane firmy do 19 mają mogą potwierdzić chęć uczestnictwa w miasteczku VR poprzez formularz zgłoszeniowy dla wystawców.

Targi Good Game Warsaw oraz Warsaw Comic Con odbędą się w podwarszawskim Nadarzynie (Ptak Warsaw Expo) w dniach od 1 do 4 czerwca.