Na łamach vrHunters wielokrotnie opisywaliśmy ambitne polskie start-upy stawiające swoje pierwsze kroki w nowej, odkrytej wciąż w niewielkim stopniu branży technologii wirtualnej rzeczywistości. Tym razem chcielibyśmy Wam przedstawić projekt warszawskiej firmy VRtake, zajmującej się tworzeniem filmów Virtual Reality. Oddajmy więc głos Kamilowi Przybyszowi i ekipie VRtake.

„Cześć, nazywamy się VRtake i zajmujemy się produkcją materiałów wideo dla Wirtualnej Rzeczywistości. Niedawno oficjalnie zadebiutowaliśmy w Internecie i chcielibyśmy się tym pochwalić. Specjalnie na tę okazję zatrudniliśmy Pieseła, dzięki któremu udało się nam nagrać film promocyjny z efektem WOW.”

„Skąd pomysł? Jesteśmy wielkimi entuzjastami technologii VR. Śledzimy wszystkie zmiany na rynku i cieszymy się, że tak wielu producentów dostrzegło w tych rozwiązaniach przyszłość. Niestety, pomimo wielu dostępnych hełmów, gogli oraz adapterów, wciąż brakuje materiałów oraz pomysłów na aplikacje, które mogłyby naprawdę rozkręcić temat Wirtualnej Rzeczywistości. W tym momencie do akcji wkraczamy my – naszą misją jest dostarczanie świetnych treści VR oraz działanie na rzecz upowszechnienia tej technologii.

Co teraz? Obecnie na naszej stronie dostępne są przykładowe filmy podróżnicze, które pozwalają przenieść się do innej rzeczywistości. Już niedługo premierę będzie miała produkcja nagrana w Warszawie, która pokazuje ciekawe zakątki naszej stolicy. W międzyczasie pracujemy także nad demami przedstawiającymi potencjał tej technologii w zastosowaniach reklamowych. Chcemy przekonać odbiorców biznesowych, że Wirtualna Rzeczywistość jest świetnym sposobem na zaskoczenie i przyciągnięcie klientów.

Jakie plany? Nie chcemy odkrywać jeszcze wszystkich kart, ale możemy uchylić rąbka tajemnicy i zapowiedzieć, że pracujemy nad własną aplikacją mobilną i połączoną z nią platformą dostępu do treści. Chcemy pokazać, że Wirtualna Rzeczywistość jest dla wszystkich: publiczności, biznesu oraz innych twórców. Szykujcie się na mocne uderzenie, więcej informacji już wkrótce! Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was – znajdziecie nas na stronie vrtake.com, na Facebooku, Twitterze oraz pod adresem mailowym contact@vrtake.com. – Pozdrawiamy, Kamil Przybysz i Zespół VRtake.”