23 kwietnia 2024

vrhunters.pl

Portal wirtualnej rzeczywistości

W Warszawie i Wrocławiu otwarto nowe salony Virtual Reality

2 min read

Przybywa w naszym kraju salonów Virtual Reality wyposażonych w najbardziej zaawansowane obecnie rozwiązania pozwalające zasmakować cyfrowego świata, takie jak gogle Oculus Rift CV1 czy HTC Vive. Niedawno dwie tego typu placówki otwarto w Warszawie i Wrocławiu.

Aktualizowaną listę rekomendowanych przez portal vrHunters salonów wirtualnej rzeczywistości znajdziecie zawsze w tym miejscu.


VR project – Warszawa, Pasaż handlowy I linii metra, stacja „Świętokrzyska”

Salon VR project

„VR project to nowoczesny salon wirtualnej rzeczywistości wyposażony w zestawy HTC Vive – najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt VR dostępny obecnie na rynku. Stawiamy na jakość i komfort, dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy dwa specjalnie przystosowane do obsługi systemu wirtualnej rzeczywistości pomieszczenia. Zapewniają one prywatność i optymalne warunki do korzystania z gogli (np. kable od headsetu nie plączą się u nas pod nogami).”

„Mamy bardzo bogatą ofertę gier, programów i prezentacji VR, którą na bieżąco uzupełniamy o najciekawsze nowości. Salon jest położony w ścisłym centrum Warszawy, dzięki czemu każdy trafi do nas szybko i bez problemu. Organizujemy również pokazy wirtualnej rzeczywistości na imprezach firmowych, plenerowych i prywatnych. Gwarantujemy świetną zabawę, niezwykłe doznania i fachową obsługę.”

VR PROJECT – SALON WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

„VR project to portal do wirtualnej rzeczywistości. Tylko u nas poczujesz, jak dzięki zaawansowanej technologii rodem z filmów i książek science-fiction, przenika Cię cybermagia. Za pomocą najnowocześniejszego i najlepszego sprzętu VR dostępnego obecnie na rynku przeniesiemy Cię w miejsce, w którym wszystko jest możliwe. Wystarczy chwila by znaleźć się w głębinach oceanu, na orbicie Ziemi lub we wnętrzu ludzkiego umysłu. W naszym salonie każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie i doświadczy niezapomnianych wrażeń. Zagraj w gry w prawdziwym trójwymiarze, obejrzyj filmy 360 stopni, przeżyj niezwykłe przygody.”

Adres: Warszawa, Pasaż handlowy I linii metra, stacja „Świętokrzyska”, lokal 1000F
Strona www: vrproject.com.pl
Zapisy i obsługa Klienta: tel. 733 060 705


Virtual Show – Wrocław, ul. Tęczowa 6

„Virtual Show oferuje pokazy wirtualnej rzeczywistości na wszelkiego rodzaju eventach i spotkaniach – od małych kameralnych spotkań po duże wydarzenia (jesteśmy w stanie zorganizować pokaz na 10 stanowiskach jednocześnie). Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań (Oculus Rift CV1 oraz HTC Vive jak i również mobilne zestawy Gear VR).”

„Zapraszamy do naszego stacjonarnego punktu Virtual Club mieszczącego się niedaleko centrum – ul. Tęczowa 6, gdzie po wcześniejszej rezerwacji można skorzystać i pograć na miejscu jak i również wypożyczyć sprzęt do VR.”

„Wirtualna rzeczywistość wywołuje prawdziwe emocje; trzeba się o tym przekonać, zanim do nowego wymiaru przeniesie się cały świat. Przybywajcie.”

Adres: Wrocław, ul. Tęczowa 6
Strona www: virtualshow.pl
Zapisy i obsługa Klienta: tel. 791 950 970

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.